شیوه قیمت گذاری سرویسهای سامانه

با توجه به نیاز جامعه قیمتها به صورت کاملا رقابتی و البته با در نظر گرفتن بهترین کیفیت ممکن در نظر گرفته شده است . برای خرید هر پلان می توانید روی آیکون مربوطه کلیک کنید. 

آیا میتوانم جلسات را ضبط کنم ؟

یکی از امکانات سامانه ، امکان ضبط کامل کلاس درس برگزار شده بوده و مدرس می تواند کلاس برگزار شده را ضبط کرده و برای دفعات بعدی قابل دسترس می باشد. توجه داشته باشید زمان ماندگاری این فیلمها 1 هفته می باشد.

حداکثر تعداد افرادی که سامانه پشتیبانی میکند ؟

سامانه از حداقل تعداد شرکت کنندگان 5 تا سقف 100 کاربر را در نظر گرفته و پوشش می دهد. همچنین برگزاری کلاس با تعداد بیشتر نیز میسر می باشد و قیمت آن بر اساس مذاکره و توافق طرفین داده می شود

امکانات سفارشی

در سامانه استادیار بنا به درخواست شما می توانیم امکانات سفارشی را در سامانه اضافه کنیم. این امکانات پس از ارسال درخواست از جانب شما بررسی شده و در صورت تایید تیم توسعه سامانه، در یک مدت زمان مشخص در سامانه بروز رسانی می شود. 

21_Analytics-Converted@2xrtl_wpmonster.co_-min
عالیه عالی! من بسیار راضی هستم مخصوصا از پشتیبانی تیکت های ارسالی کمتر از یک ربع جواب داده میشن... اصلا چی بگم؛ کم گفتم من شانس خوبی ندارم اما در مورد هاست و دامنه باید بگم شانسم یاری کرده.

سارا سمیعی

مشتری

ما خدمات بی‌نظیری ارائه می دهیم

وجود سرورهای پرقدرت ، زیرساخت به روز و پیاده سازی سامانه به شکلی کاملا یکپارچه و متصل به هم باعث می شود که سامانه با حداکثر امکانات با سرعت و کیفیت بالایی خدمت رسانی کند