صفحه اصلي راهنما

راهنمای آنلاین

سوابق

با کليک روي اين منو، ليست کامل رزومه کاري شما، همانطور که خود وارد کرده ايد نمايش داده ميشود. ( براي ثبت سوابق خود به راهنماي استفاده از وب سايت استاديار-بخش مديريت قسمت رزومه مراجعه نماييد.)

 ( صفحه سوابق)

انجمن‌ها

با کليک روي اين منو، بينندگان سايت به قسمت بحث و گفتگوي عمومي سايت وارد ميشوند. قابل ذکر است که علاوه بر اين قسمت بحث و گفتگوي عمومي، هر درس به صورت اختصاصي داراي يک بخش بحث و گفتگو ( انجمن ) است که مختص دانشجويان همان درس است.

لينکهاي پايين صفحه نيز براي راحتي هر چه بيشتر و در دسترس بودن امکانات سايت در هر زمان ميباشد. اين لينکها مشابه منوهاي توضيح داده شده در بالا ميباشد. بجز موارد زير که اضافه بر منوي بالاي صفحه وجود دارند:

 ورود: اين لينک، دروازه ورود دانشجويان شما به سايت ميباشد. دانشجويان شما با ورود به سايت امکانات اصلي سايت را در اختيار خواهند داشت. ( مشاهده نمرات، ورود به انجمن اختصاصي درس، دسترس به تابلوي اعلانات درس و دسترسي به جزوات درس و .... قابل ذکر است که استاد ميتواند بعضي از اين دسترسيها را عمومي کند. براي جزييات بيشتر به راهنماي استادان مراجعه کنيد. )
 دانشجويان: با کليک روي اين لينک، ليست دانشجويان شما قابل مشاهده خواهد بود.
 لينکها: لينکهاي مفيدي که شما انتخاب کرده ايد با کليک روي اين لينک، نمايش داده ميشود. اين لينکها ميتواند شامل لينک به سايتهاي مرتبط با عناوين درسي شما، لينک به مقالات جديد و هر لينک ديگر باشد که شما انتخاب کرده ايد. ( براي تنظيم، راهنماي استفاده از وب سايت استاديار-بخش مديريت به قسمت لينکها مراجعه کنيد.)
 

 

Nofa Co.خانه :: راهنمای آنلاین :: سوالات متداول :: امکانات :: نسخه نمایشیl نوآوران فناوری اطلاعات آناهید