صفحه اصلي راهنما

راهنمای آنلاین

تنظیمات

در این بخش می توانید اطلاعات پایه سایت را تنظیم نمائید.

 • نام و نام خانوادگی استاد : در این بخش نام استاد را ثبت می نمائید و در بخش هایی از سایت که به نام استاد نیاز باشد از آن استفاده می شود.
 • پست الکترونیک استاد: جهت ارسال پست الکترونیک به استاد که توسط سیستم ارسال می گردد. ارسال اتوماتیک ایمیل در بخش های دیگر راهنما توضیح داده شده است.
 • مدرک و یا مدارک تحصیلی استاد: در این قسمت استاد، مدرک و یا مدارک تحصیلی خود را وارد سیستم می کند این اطلاعات در صفحه اول سایت در زیر نام استاد نمایش داده می شود.
 • سمت فعلی استاد: این قسمت سمت فعلی استاد در دانشگاه ثبت می گردد. سمت فعلی استاد نیز در صفحه اول سایت در زیر مدراک تحصیلی نمایش داده می شود.
 • تعريف دسترسي براي نمايش ليست دانشجويان: در سایت در بخش دروس لیست دانشجویان ترم به نمایش گذاشته شده است. شما می توانید در این قسمت که چه سطح از کاربران سایت به این لیست دسترسی داشته باشند. این دسترسی ها شامل سه سطح می باشد
  • برای عموم آزاد: اگر شما برای نمایش لیست دانشجویان این سطح را انتخاب نمائید. تمام کاربران سایت بدون نیاز به ورود به سیستم (Login) می توانند لیست دانشجویان را مشاهده نمایند.
  • برای دانشجویان من آزاد: این سطح دسترسی به این معنی می باشد که فقط کاربرانی که جزو دانشجویان شما می باشند (یعنی کد کاربری دارند) می توانند لیست تمام دانشجویان تمام دروس را مشاهده کننده.
  • فقط برای دانشجویان آن ترم آزاد باشد: نمایش لیست دانشجویان هر ترم فقط برای دانشجویان آن ترم آزاد می باشد.
 • تعريف دسترسي براي نمايش تابلو اعلانات: برای نمایش تابلو اعلانات بخش دروس را می تواند سطح دسترسی تعریف نمود. این سطح دسترسی ها شامل سه نوع می باشند که در زیر شرح داده شده است:
  • برای عموم آزاد: اگر شما برای نمایش تابلو اعلانات دروس، این سطح را انتخاب نمائید، تمام کاربران سایت بدون نیاز به ورود به سیستم (Login) می توانند تابلو اعلانات را مشاهده نمایند.
  • برای دانشجویان من آزاد: این سطح دسترسی به این معنی می باشد که فقط کاربرانی که جزو دانشجویان شما می باشند (یعنی کد کاربری دارند) می توانند تابلو اعلانات تمام دروس را مشاهده کننده.
  • فقط برای دانشجویان آن ترم آزاد باشد: نمایش تابلو اعلانات هر ترم فقط برای دانشجویان آن ترم آزاد می باشد.
 • عنوان صفحات (Page Titles): عنوان تمام صفحات را می توان در این قسمت تنظیم نمود.

شما می توانید بخش عکسی با اندازه 150 در 150 پیکسل را از خود ثبت کنید که در وب سایت قابل مشاهد می باشد.

ثبت عکس استاد اجباری است .
برای ثبت عکس بر روی دکمه Browse… کلیک کنید و بعد از انتخاب عکس دکمه ارسال عکس را فشار دهید.
برای ثبت گزینه های دیگر بر روی دکمه ثبت کلیک کنید


قالب های ارسالی توسط پست الکترونیکی

در سیستم مواقعی وجود دارد که سیستم به صورت خودکار برای کاربران ایمل ارسال می کند تا به آنها اطلاعاتی ارائه بدهد . بعنوان مثال در زمانی که شما برای یک دانشجو کلمه کاربری و رمز عبور می سازید , این کلمه کاربری و رمز عبور برای دانشجو ارسال می شود حال سیستم قالب های را برای هر رویداد در اختیار دارد که به صورت پیش فرض توسط ما ثبت شده است.شما می توانید در بخش تنظیمات با کلیک بر روی لینک
[قالب پیغامهای ارسالی توسط پست الکترونیک] این رویداد ها را دیده و در صورت دلخواه آنها را ویرایش کنید

اگر بخواهید که سیستم بصورت اتوماتیک هنگام واقعه هایی که در بالا به آنها اشاره شد، ایمیل ارسال نکند برروی کلیک نمائید. و آن را بشکل قرار دهید. و بالعکس. برای اطمینان از انجام درست عملیات تغییر وضعیت ارسال ایمیل، منتظر دریافت پیغام زیر شوید.

برای ویرایش بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید

.

در متن ایمیل متغییر هایی استفاده شده است که بوسیله آن می توانید اطلاعاتی را بوسیله سیستم در محلی که شما معین نموده اید، قرار دهید. مثلا در واقعه ارسال ایمیل هنگام دریافت پیغام در متن ایمیل از متغییر $$SenderName$$ استفاده کنید سیستم بجای کلمه $$SenderName$$ نام ارسال کننده پیغام را قرار می دهد.

 

Nofa Co.خانه :: راهنمای آنلاین :: سوالات متداول :: امکانات :: نسخه نمایشیl نوآوران فناوری اطلاعات آناهید